O blogu

Blog ten ma łączyć w sobie dwie moje pasje, czyli HR i podróże. Żadna z nich nie pozostawia mnie obojętną i prowadzi do zmiany. A zmiany lubimy najbardziej, prawda? :) Dużo więc znajdzie się na nim wątków dotyczących poszukiwania własnej drogi.

Bliskie jest mi motto podróżnika Aleksandra Doby: „Zawsze trzeba mieć marzenia, zamieniać je w plany, ale później nie wpadać w pułapkę i nie szukać usprawiedliwień, dlaczego nie mogę czegoś zrobić”.

„A co jeśli nie mam żadnych marzeń?” zapytał mnie ktoś ostatnio. Każdy o czymś marzy. Czasami tylko strach powoduje, że chowamy marzenia: strach przed czymś nowym, przed rozczarowaniem, oceną innych.

Wspólnie łatwiej go pokonać.

Poza podróżami życiowymi i zawodowymi, opisuję również podróże geograficzne. Do tej pory latałam i jeździłam głównie po Europie i Azji. Tutaj znajdziesz wszystkie miejsca, które odwiedziłam. Są tam też linki do wpisów na blogu. Planuję już kolejne wyjazdy. Czuję, że następna w kolejce będzie Ameryka Północna i Południowa. Zobaczymy czy intuicja mnie nie zawiedzie:).

Moją bucket list znajdziesz tutaj: Dokąd pojechać w podróż dookoła świata

JM


Ps. Wszystkie teksty i zdjęcia na tym blogu są mojego autorstwa, chyba że zaznaczyłam inaczej. Jeśli chcesz je wykorzystać, zapytaj mnie o zgodę.

Wszelkie podobieństwo do osób rzeczywiście istniejących, jest przypadkowe.